П'ятниця, 19.10.2018
Chatok.at.ua
Меню сайта
Категории раздела
Про ucoz [7]
Про ucoz.
Новини проекту [4]
Новини проекту детально про найцікавіше.
hi-tech [1]
hi-tech
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2017 » Декабрь » 23 » Правила міні - чату
22:41

Правила міні - чату

ПРАВИЛА, ЯКІ НЕОБХІДНО ЗНАТИ ВСІМ УЧАСНИКАМ ЧАТУ.

1. Умови дії правил чату

1.1 Користувачі, заходячи в чат, беруть на себе добровільні зобов'язання беззаперечно дотримуватися такі правила.
1.2 Незнання правил не звільняє від відповідальності за їх порушення, переконливо рекомендуємо ознайомитися з ними.
1.3 Реєструючись в чаті, користувач автоматично реєструється на форумі чату. (Привілеї/статуси користувача на форумі ідентичні привілеям/статусах в чаті).2. У чаті дозволяється

2.1 Спілкуватися, спілкуватися і ще раз спілкуватися, розміщувати в анкеті інформацію про себе і фотографії, а також вчиняти будь-які інші дії, що не порушують п3.
2.2 Призначати зустрічі і домовлятися про будь-яких інших заходах, що не суперечать КК і КоАПП РФ.
2.3 Вступати в будь-які відносини, які не суперечать загальноприйнятій моралі і моральності.
2.4 Пропонувати поліпшення роботи чату, скаржитися на погану роботу чату/модераторів/адміністраторів у спеціальних гілках форуму.3. В чаті категорично забороняється

3.1 Забороняється лаятися матом. Заміна літер лайливих словах різними символами чи написання з помилками/викривлено не змінює суті слів (при цьому дозволяється використання скорочень: нах, пох, ппц, хз), все інше вважається матом. Для тих, хто в танку - що є лайка, а що не мат?

Звертаємо Вашу увагу, що будь-яке використання абревіатур, ненормативної лексики у зверненні до юзеру, буде розглядатися, як порушення правил п. 3.1. і п. 3.2..

3.1.2 Категорично заборонені до обговорення та упомянанию на ресурсі наступні теми: расизм, нацизм, наркотики, дитяча порнографія, самогубства.

3.2 Забороняється прямо і опосередковано ображати інших користувачів в чаті (використання літературних розмовних слів при образі або хамство користувачів чату), грубіянити користувачам і адміністрації чату, влаштовувати раборки/з'ясування відносин загалом фреймі (при необхідності ви можете використовувати приват).

3.3 Забороняється флудити, флеймити, спамити.

Список термінів:
Флуд - (в перекладі з англійської flood — повінь) — неодноразова (більше 2-х раз) відправка однакових або дуже близьких за змістом повідомлень з малої періодичністю. Також вважається флудом марнослів'я, повідомлення в різноманітних форумах, чатах, які займають великий обсяг, і не несуть корисну інформацію.
Флеймити –Неодноразова відправлення повідомлень не відносяться до теми розмов в чаті або не несуть смислового навантаження ( в тому числі цитати з будь-яких джерел, якщо ця цитата нікому не адресована). Сперечатися не по суті, не вдаватися до аргументів, а до буденного лайки і образ, переходячи від теми дискусії на особистість опонента («Сам дурень»!).
Спам – реклама якогось ресурсу в явній формі.

Примітки:
1. Флейм, як правило, більш агресивний, ніж флуд і спам. 
2. Самий настирливий з усієї «святої трійці» – спам. 
3. Спам, флуд і флейм – «близнюки-брати», вони органічно доповнюють один одного, утворюючи в Мережі так званий «сміттєвий трафік».

3.4 Відправляти повідомлення та коментарі рекламного характеру, а також містять зовнішні посилання, за винятком посилань на сайти соціальних мереж ("вконтакте", "Однокласники", "онлайн-щоденники" тощо).
3.5 Ініціювати появу горизонтальний смуги прокручування.
3.6 Обговорювати дії модераторів і адміністраторів чату і форуму за винятком спеціального розділу форуму. Користувач може одноразово вказати модератора або адміністратора на порушення правил чату іншим користувачем.
3.7 Займатися жебрацтвом і випрошувати додаткові привілеї у адміністрації.
3.8 Займатися пропагандою расової та національної дискримінації, насильства, рекламою наркотиків, порнографії, закликати до повалення законної влади силовим шляхом, а також будь-які інші дії та заклики суперечать чинному законодавству РФ.
3.9 Відправляти будь-які повідомлення та комменатрии, розміщувати зображення/фотографії або використовувати ніки, ображають загальноприйняті норми моралі.
3.9.1 Використовувати ніки подібні до ступеня змішання з ніками користувачів зареєстрованих раніше, або використання раніше зареєстрованих ніків в образливій формі.

3.10 Завантажувати в анкету різні картинки, що не мають відношення до автора анкети (кішечки, собачки, машинки, демотиватори тощо), а також більше п'яти фотографій, на яких відсутня автор анкети:

3.10.1 Стаття 152.1. Охорона зображення громадянина
Оприлюднення та подальше використання зображення громадянина (в тому числі його фотографії, а також відеозаписи або твори образотворчого мистецтва, в яких він зображений) допускаються лише за згодою цього громадянина. 

3.11 Робити які-небудь дії, спрямовані на порушення роботи чату і сервера.
3.12 Накручувати рейтинг, реєструючи анкети, будучи своїм же рефералом (після проходження за своїм реферальним посиланням). За порушення цього пункту Правил Чату передбачається покарання у вигляді видалення всіх анкет користувача, включаючи основну, без попередження.
3.13 Обхід Бану з використанням проксі-сервера або інших методів (виняток для адміністрації чату).

4. В чаті не рекомендується

4.1 Зловживати «Caps Lock»ом. В ніках користувачів заборонено написання більше двох слів у верхньому регістрі. Приклад: «ГРЕЧАНА КАША» — можна, «ІВАНОВ ПЕТРО СЕРГІЙОВИЧ» — не можна.
4.2 Зловживати смайлами (наприклад, відправляти 5 або більше повідомлень, що містять лише смайли).
4.3 Використовувати тяжелочитаемые ніки, чорний колір (нечитабельні кольору на тлі кадру) в якості кольору ника та/або повідомлень.
4.4 Відправляти об'ємні цитати, в тому числі порізані на частини в основний чат. При необхідності Ви можете скористатися приватом або вказати посилання на джерело інформації.

4.5 Наш чат - українськомовний, отже, офіційна мова спілкування – українська, не рекомендуються використовувати при спілкуванні в нашому чаті інші мови, допускаються виключення деяких випадках: написання тексту на трансліті, чи міжнародному мовою (англійська мова).

4.6 Ігнорувати попередження/прохання модераторів/адміністраторів чату.

5. Свавілля адміністратора.

5.1.1 Якщо модератор або адміністратор вважає, що будь-яку дію користувача заважає іншим користувачам, він зобов'язаний попередити про неприпустимість такої поведінки.
5.1.2. У випадку, якщо користувач не прислухався до рекомендації, він може бути заблокований на будь-який термін, який модератор або адміністратор порахують справедливим. В особливо тяжких випадках порушень, адміністратор чату має право видалити анкету користувача без можливості відновлення.
5.1.3. У разі виявлення флуду чи спаму, модератор або адміністратор чату мають право видалити повідомлення користувача з чату.
5.1.4 Користувач може оскаржити дії модератора в спеціальній темі форуму, після чого у відповідності з правилами модераторів і адміністраторів буде винесено відповідне рішення. 
5.1.5 Після прийняття рішення до відповідного пункту правил може бути доданий коментар для запобігання такої ситуації в подальшому.

6. Застосування правил на форумі.

Всі правила чату діють і на форумі. Єдине виключення – можливість подачі скарги на дії модератора або адміністратора у відповідному розділі. Подача скарги повинна відбуватися згідно п. 6 Правил для Модераторів, адміністраторів, порушників і сутяжників.

Просмотров: 107 | Добавил: administ | Теги: Правила міні - чату | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт

Поиск
Календарь
«  Декабрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Политика
Архив записей
Copyright Chatok.at.ua © 2018| Сайт управляется MEDER GRUP
uCoz