Середа, 21.02.2018
Chatok.at.ua
Меню сайта
Категории раздела
Про ucoz [7]
Про ucoz.
Новини проекту [4]
Новини проекту детально про найцікавіше.
hi-tech [1]
hi-tech
Мини-чат
500
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2017 » Декабрь » 29 » УМОВИ КОРИСТУВАННЯ розділом відео
14:07

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ розділом відео

Як власник аккаунта на Chatok.at.ua, Ви можете за допомогою Послуги розміщувати власний Контент, у тому числі відео та коментарі користувача. При цьому Ви усвідомлюєте, що chatok.at.ua не гарантує збереження конфіденційності щодо будь-якого розміщеного Вами Контенту.

Ви виключно особисто несете відповідальність за розміщений Вами Контент, а також за наслідки розміщення та опублікування Вашого Контенту за допомогою Послуги. Ви підтверджуєте, заявляєте і гарантуєте, що Ви маєте необхідні ліцензії, права, погодження та дозволи для опублікування розміщуваного Вами Контенту; і Ви надаєте chatok.at.ua ліцензію на користування всіма патентами, торговельними марками, комерційними таємницями, авторськими та іншими майновими правами щодо такого Контенту для цілей його опублікування за допомогою Послуги у відповідності до цих Умов користування.

Для уникнення сумнівів, Ви повністю зберігаєте за собою усі належні Вам права власності на Ваш Контент. Однак, при розміщенні Контенту на сайті Chatok.at.ua, Ви цим надаєте Chatok.at.ua глобальну невиключну ліцензію без сплати роялті, яка передбачає субліцензування та підлягає передачі, на використання, відтворення, поширення, створення похідних продуктів, показ та виконання такого Контенту у зв’язку з Послугою та діяльністю Chatok.at.ua (а також його правонаступників та афілійованих осіб), у тому числі, без обмеження, для цілей рекламного просування та поширення Послуги в повному його обсязі або в будь-якій його частині (а також похідних продуктів, отриманих за допомогою Послуги) в будь-яких медійних форматах і через будь-які медійні канали. Ви також цим надаєте кожному користувачеві Послуги невиключну ліцензію на доступ до Вашого Контенту за допомогою Послуги, а також на використання, відтворення, поширення, показ та виконання такого Контенту в порядку, який дозволений функціональними можливостями Послуги та згідно з цими Умовами користування. Вищезазначені ліцензії, які надаються Вами щодо відео-Контенту, який Ви розміщуєте за допомогою Послуги, припиняють свою дію через комерційно обґрунтований період часу після того, як Ви заберете або видалите Ваші відеоролики з Послуги. Однак Ви розумієте та погоджуєтеся, що chatok.at.ua може зберігати на своєму сервері копії переміщених або видалених Вами відео, але при цьому не має права здійснювати їх показ, поширення чи виконання. Вищезазначені ліцензії, які надаються Вами щодо розміщуваних Вами коментарів користувача, надаються на невизначений строк і є безвідкличними.

Ви також погоджуєтеся, що Контент, який Ви розміщуєте за допомогою Послуги, не міститиме жодних матеріалів, захищених авторськими правами третіх осіб, або матеріалів, на які поширюються інші майнові права третіх осіб, крім якщо Ви отримали дозвіл від законного власника таких матеріалів або якщо Ви на інших підставах маєте законне право на розміщення таких матеріалів і надання YouTube усіх ліцензійних прав, що надаються згідно з цими Умовами користування.

На Chatok.at.ua заборонено розміщувати ролики, що містять контент 

1.Сексуального та порнографічного характеру. Пам'ятайте, що ми повідомляємо про незаконні дії органів правопорядку. Ми особливо уважно ставимося до захисту прав неповнолітніх.

 

2.Не публікуйте відео, які спонукають глядачів, особливо дітей, до дій, які можуть призвести до серйозних каліцтв. Такі ролики ми видаляємо, або встановлюємо для них обмеження за віком.

 

3.Ми захищаємо право наших користувачів вільно висловлювати свою точку зору. Разом з тим ми не терпимо агресії. На сайті заборонено публікувати контент, який містить принизливі вислови або заклики до насильства по відношенню до окремих осіб або груп людей на підставі їх раси, етнічного походження, релігії, фізичних вад, статі, віку, сексуальної орієнтації або статевої приналежності. Якщо основна мета контенту – зачепити одну з вищеперелічених груп, він порушує наші правила.

 

4.Ми забороняємо розміщувати на сайті ролики, що містять натуралістичні зображення шокуючого, сенсаційного або образливого характеру. Винятки можуть бути зроблені лише для новинних і документальних робіт, в яких з контексту зрозуміло, про що йде мова. Пам'ятайте, що якщо у ролику є сцени насильства, не можна закликати глядачів повторити побачене.

 

5.На Chatok.at.ua заборонено публікувати образливі відео і коментарі, але часом наші користувачі переступають межу. Мова не йде про приклади на зразок різких повідомлень, у випадку з якими можна не звертати на невгамовних авторів уваги або виключати їх з дискусії. Ми говоримо про грубі порушення, які можуть призводити до скарг і видалення контента.

 

6.На Chatok.at.ua діють механізми захисту від спаму. Авторам заборонено створювати вводять в оману опису, теги, назви або значки роликів з метою підвищити кількість переглядів. Нагадуємо, що ми можемо видаляти ролики, коментарі і особисті повідомлення, які вважаємо нецільовими, небажаними або дублюючими інший контент.

 

7.Ми не зазнаємо утисків, переслідувань, погроз та образ і припиняємо будь-які спроби порушити конфіденційність, розкрити особисту інформацію і закликати глядачів до агресивних дій і порушення Умов використання. Якщо ви не будете слідувати цим правилам, ми назавжди видалимо ваш аккаунт.

 

8.Поважайте авторські права. Не завантажуйте відео, які створені не вами. Не використовуйте фрагменти чужих робіт, якщо у вас немає на це права або дозволу. Докладніше про наших правилах читайте в Центрі захисту авторських прав.

 

9.Якщо хтось опублікував ваші особисті дані або завантажив відео з вашою участю без вашої згоди, ви можете подати запит на видалення контенту.

 

10.На Chatok.at.ua заборонено видавати себе за іншу особу. Ми Dale рахунки, соди з метою Companion каналів або профіль інших користувачів.

 

Категория: Новини проекту | Просмотров: 87 | Добавил: administ | Теги: УМОВИ КОРИСТУВАННЯ розділом відео | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт

Поиск
Календарь
«  Декабрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Политика
Архив записей
Copyright Chatok.at.ua © 2018| Сайт управляется MEDER GRUP
uCoz