Середа, 20.02.2019
Chatok.at.ua
Меню сайта
Категории раздела
Uoz [29]
Все для ucoz
Молитвы утренние [28]
Молитвы утренние
Молитвы на сон грядущим [21]
Молитвы на сон грядущим
МОЛИТВЫ НА РАЗНЫЕ СЛУЧАИ СЕМЕЙНОЙ ЖИЗНИ [2]
МОЛИТВЫ НА РАЗНЫЕ СЛУЧАИ СЕМЕЙНОЙ ЖИЗНИ
РАЗЛИЧНЫЕ МОЛИТВЫ [23]
РАЗЛИЧНЫЕ МОЛИТВЫ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2016 » Июль » 20 »

Загальні налаштування сайту


14:22

Загальні налаштування сайту

Основні
Сайт
Рейтинг
Кнопки редагування матеріалів
Версія панелі управління
Пошук
Дата і час
Системні
Головна сторінка
Функції
Код безпеки (капча)
jQuery
Додатково
Реклама і копірайт
API
Коментарі
Основне
Зовнішній вигляд
Підписка
Контактні дані
Домени
Редактор форм
Коментарі
Матеріали
Основні

Сайт


Назва вашого сайту — текст, який буде відображатися у змінній $SITE_NAME$. Цей текст показується на вкладках браузера, в шапці або нижній частині сайту.

URL-адреса вашого сайту — посилання на головну сторінку сайту. Використовується для коду $HOME_PAGE_LINK$. В якості головної сторінки можна вказати «/» — тоді посилання буде працювати, навіть якщо ви зміните доменне ім'я, прикріпивши власний домен другого рівня (site.ru, site.com і т. д.).

Мова сайту дозволяє змінити системні тексти на сайті. Важливо розуміти, що назви і тексти матеріалів, категорій, меню змінені не будуть. Після перемикання мови сайту необхідно перевірити сторінки сайту і визначити, що потребує ручному перекладі. Також варто зауважити, що вибір мови сайту не змінять мова панелі управління, для цього є окрема опція «Мова панелі управління».

Мова панелі управління — ця опція дозволяє вибрати потрібну мову для панелі управління вашого сайту. Ще раз повторимо, що опції «Мова панелі управління» і «Мова сайту» працюють незалежно один від одного. Наприклад, сайт може мати панель управління на англійською мовою, а мова сайту — українська. І навпаки.

Рейтинг


Рейтинг — це можливість додати сайт в каталог top.ucoz.ru. Вкажіть тематику свого сайту і додайте опис. Після збереження налаштувань сайт буде додано до рейтингу автоматично. А ви отримаєте першу зовнішню посилання на свій сайт.

Кнопки редагування матеріалів


Настройки дозволяють вибрати зовнішній вигляд кнопок редагування матеріалів на сайті. Ці кнопки видно всім, хто має право додавати і редагувати матеріали на сайті.


Версія панелі управління


Виберіть версію панелі управління, яка буде відображатись при вході. Рекомендований варіант — «Нова».

Пошук


Налаштуйте вигляд результатів пошуку на своєму сайті:

Матеріали на сторінці — кількість матеріалів на одній сторінці (до інших матеріалів можна перейти з допомогою перемикача сторінок).
Максимальна кількість результатів пошуку.
Максимальна кількість символів в описі — обмеження розміру тексту в результатах пошуку; це дозволить представити знайдені матеріали більш компактно.
Доповнювати результати пошуку по тегам результатами пошуку по сайту — включає в результати як співпадіння у назві і тексті матеріалу, так і в полі «Теги матеріалу». Це дозволить отримати ще більше знайдених матеріалів по кожному пошуковому запиту.
Модулі, в яких потрібно здійснювати пошук — обмежує результати пошуку матеріалами із зазначених модулів.
Виводити в меню фільтрів — дозволяє користувачу самому вибирати, за яким модулів здійснюється пошук.
Адреси файлів sitemap — посилання на автоматично генеруються карти сайту у форматі XML. Використовуйте ці посилання у таких сервісах, як Google Webmaster Tools, Яндекс.Вебмастер.
Дата і час


В цьому розділі знаходяться налаштування часу, яке буде відображатися на вашому сайті. Цей час буде використовуватися для визначення дати додавання або редагування матеріалів.

Системні

Головна сторінка

Настройка дозволяє задати, головна сторінка якогось модуля буде відкриватися при переході на головну сторінку сайту. В якості такої сторінки може виступати головна сторінка будь-якого підключеного модуля або спеціально створена «Головна сторінка».


Функції


ЧПУ (людино-зрозумілий урл або HGU). При включенні цієї опції в адресі матеріалу або категорії буде додаватися транслітеровано назву. Це дозволить здогадатися про вміст сторінки, не переходячи на неї. Крім того, це позитивно позначиться на індексації пошуковими системами.

Приклад:

Без ЧПУ: http://testsite.com/blog/1

З ЧПУ: http://testsite.com/blog/zametki/1

Лічильник користувачів онлайн дозволить з допомогою змінних $ONLINE_COUNTER$ і $ONLINE_USERS_LIST$ в будь-якому місці сайту вивести інформацію про присутніх на сайті користувачів. Щоб блок був компактним, є можливість обмежити кількість відображуваних користувачів онлайн.

Скорочувати зовнішні посилання з допомогою сервісу u.to. Короткі посилання традиційно краще сприймаються користувачами.

Приклад:

До скорочення: http://manual-main.ucoz.com/blog/?page1

Після скорочення: http://u.to/D89GDg

Якщо вимкнути скорочення посилань, то з'явиться опція Проксировать усі зовнішні посилання в доданих матеріалах. Всі зовнішні посилання будуть мати вигляд http://example.com/go?http://www.anysite.com/. Це сприятливо позначиться на пошукової оптимізації. Статистика переходів при цьому не ведеться.

Код безпеки (капча)


Код безпеки (капча) використовується в якості захисту від спаму. Виберіть тип коду безпеки, який буде показуватися відвідувачам сайту. У розділі Користувачі ви знайдете інструкцію з налаштування показу/приховування коду безпеки різним групам користувачів.

jQuery


Бібліотека jQuery підключається автоматично на всіх сайтах uCoz. Ця настройка дозволяє змінити підключається версію бібліотеки.

Пам'ятайте, що скрипти, розроблені з допомогою jQuery, не завжди можуть гарантувати коректну роботу на різних версіях бібліотеки. Тому після перемикання версії обов'язково перевіряйте працездатність підключених скриптів.

Додатково


Відключити Ajax для перемикачів сторінок. Якщо Ajax включений, то при перемиканні сторінок буде оновлюватися тільки область зі списком матеріалів, а не вся сторінка.

Сайт тимчасово відключений. При включенні даної опції сайт закривається повністю, і увійти на нього можуть тільки користувачі групи «Адміністратори». Після установки цієї опції з'явиться поле для зазначення причини закриття сайту. Введена причина буде відображатися на головній сторінці разом із формою входу для адміністраторів.


Приклад:


Реклама і копірайт


Даний розділ дозволяє налаштувати вид реклами, яка відображається на сайтах без підключених платних пакетів послуг.

API


Можливість використання API системи uCoz, яке дозволяє реалізувати практично будь-яку задумку.

Коментарі

Основне


Соціальне коментування дозволить вашим відвідувачам залишати коментарі після авторизації в одній із соціальних мереж. При цьому поряд з коментарем будуть відображатися аватар і посилання на профіль у соціальній мережі.


Заборонити анонімне коментування. За замовчуванням будь-який відвідувач може залишити коментар, залишившись невідомим. Однак за допомогою даної опції можна заборонити користувачам писати анонімні коментарі.

Каскадний режим виводу коментарів дозволяє розподілити всі коментарі по гілках, в залежності від того, як користувачі натискали на кнопки «Відповісти» під коментарями один одного.

Модулі, в яких доступно коментування. Дозволяє відключити можливість коментування в певних модулях.

Зовнішній вигляд


Кількість коментарів на сторінці обмежує кількість одночасно відображуваних коментарів у матеріалу. Перейти до інших коментарям можна за допомогою перемикача сторінок, який відображається поряд з першим і останнім коментарями.

Виводити нові. Дозволяє вибрати порядок показу коментарів: від першого до останнього чи навпаки.

Доступно два дизайну коментарів: світлий і темний.
Підписка


Включення підписки на коментарі дозволяє отримувати повідомлення на email при додаванні нових коментарів або відповіді на ваш коментар.

Контактні дані


Даний розділ дозволяє налаштувати ваші контактні дані, які можуть використовуватися при відправленні повідомлень, додавання коментарів і т. д.

Зазначені дані будуть відображатися у верхній правій частині панелі управління сайтом. Враховуйте це, якщо хтось крім вас має доступ до панелі управління сайтом.


Домени


Даний розділ включає в себе:

купівлю домену;
прикріплення домену;
управління доменом.
Щоб дізнатися більше про те, як працювати з доменами, відвідайте спеціальний розділ з інструкціями.

Редактор форм


В даному розділі знаходяться налаштування форми додавання коментарів і матеріалів.

Коментарі

Шляхом перетягування кнопок панелі «Активні» в «Доступні» і назад можна домогтися бажаного зовнішнього вигляду форми додавання комменатариев.

Ви можете вибрати підходящу вам колірну схему з числа доступних. Якщо жоден з представлених варіантів вам не підходить, і ви володієте достатніми знаннями CSS, ви можете написати свої CSS-стилі і вказати посилання на файл з ними:.


Матеріали


Виберіть форму для додавання і редагування матеріалів:

Візуальний HTML-редактор
BB-коди + HTML
Чистий HTML

источник: http://www.ucoz.ru/help/start/obshhie-nastrojki-sajta

Категория:Uoz | Просмотров:256 | Добавил:Admin | Теги:Загальні налаштування сайту | Рейтинг:0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт

Поиск
Календарь
«  Июль 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Политика
Архив записей

Сайт компании Развлекательный Портал Медер
Copyright Chatok.at.ua © 2019
uCoz